NAŠE RIEŠENIA
ZÁCHRANÁRI
NEMOCNICE

TÍM

REFERENCIE

PODPORA

PROJEKTY

BLOG

KONTAKT

O nás

Spoločnosť STEMI Global je medicínsko-technologická firma zameraná na vývoj komunikačnej technológie, ktorá pomáha zdravotníckym profesionálom manažovať akútne prípady. Je kombináciou progresívnych IT prístupov a silného akademického a klinického pozadia. Naším cieľom je prinášať spoľahlivé a inovatívne technologické riešenie s cieľom zachraňovať životy pacientov a zlepšovať kvalitu ich života.

portrét - Andrej Studenčan

Andrej Studenčan

CEO

astudencan@stemiglobal.com

Andrej je programový a projektový manažér, Scrum master a coach v metodike “agile”. Vpred ho ženie túžba priniesť ozajstnú zmenu. Jeho skúseností zahŕňajú oblasti zdravotníctva, financií a IT. Je dynamickou osobnosťou so schopnosťou prispôsobiť sa a silným zameraním na cieľ.
portrét CTO - Illés

Peter Illés

CTO

illes@stemiglobal.com

Peter má na starosti architektúru a dizajn projektu a plánovanie rozvoja. Vedie náš tím SW developerov, kde prináša cennú manažérsku expertízu a tímového ducha s cieľom zlepšovania IT procesov. Vďaka predchádzajúcej práci v niekoľkých medzinárodných spoločnostiach má dnes už viac ako 10-ročné skúsenosti v oblasti vedenia technických tímov.
portrét - Studenčan

Martin Studenčan st.

Spoluzakladateľ, CSO

mstudencan@stemiglobal.com

Martin je jedným z lídrov invazívnej kardiológie na Slovensku a jeho odborné znalosti a skúsenosti v oblasti problematiky záchrany života pri infarkte myokardu sú pre STEMI Global naozaj neoceniteľné. Vďaka jeho úsiliu sa podarilo zlepšiť diagnostiku pacientov, urýchliť čas ošetrenia, a v neposlednej miere aj znížiť náklady súvisiace s logistikou. Jedna z jeho mnohých akademických publikácií, ktorá bola uverejnená v prestížnom medzinárodnom časopise PLoS ONE, sa venuje prínosom STEMI pre klinickú prax na Slovensku. V súčasnosti pôsobí ako prednosta Kardiocentra vo Fakultnej nemocnici J. A. Reimana v Prešove.
portrét CEO - Barger

Milan Barger

Business Development Manager

mbarger@stemiglobal.com

Milan má mnoho skúseností v oblasti manažmentu a business stratégie. Má vášeň pre digitalizáciu sveta prednemocničnej zdravotnej starostlivosti v akútnych prípadoch, pri čom chce spolu s tímom naplniť víziu „skrátiť čas a predĺžiť život“ (Saving minutes, Adding life) po celom svete. Jeho akademické pozadie zahŕňa oblasti biznisu a ekonómie.

portrét - Prusak

Adam Prusák

Business Development Manager

aprusak@stemiglobal.com

Adam je naším kľúčovým človekom pre oblasť zahraničných trhov. Má mnoho skúseností s prácou key account manažéra a obchodného zástupcu. Rád nadväzuje nové medzinárodné vzťahy s cieľom pomôcť zdravotníckym profesionálom po celom svete znížiť časové straty v akútnej prednemocničnej starostlivosti.
portrét - Kacala

Ľudovít Grega

Project Manager

lgrega@stemiglobal.com

portrét - Zuzana

Zuzana

New Media Assistant

Zuzana rada tvorí a veci vylepšuje. Má na starosti vytváranie marketingového obsahu a komunikáciu v rámci sociálnych sietí.
portrét - Kacala

Ivan

SW Developer

Ivan je našim software developerom. Okrem toho v týchto dňoch dokončuje svoje doktorantské štúdium v oblasti astronómie a astrofyziky.

portrét - Prusak

Lyuda

Senior SW Architect

portrét - Kacala

Vladimir

SW Developer

portrait - Zuzana

Dmitry

QA Tester

Poradcovia

portrét - Studenčan ml.

Martin Studenčan

Spoluzakladateľ, Marketingový poradca

studencan@stemiglobal.com

Martin je digitálny marketingový profesionál s viac ako 9 rokmi skúseností. Jeho vášňami sú podnikanie a zakladanie úspešných startupov. Je ambasádorom modelu práce na diaľku (tzv. remote work) a zakladateľom Wolfhouse®, ktorý pomáha firmám a startupom združovať a utužovať ich tímy.
portrét - Puskajler

Ján Puskajler

Technický poradca

puskajler@stemiglobal.com

Ján je jedným z odborných poradcov a akcionárov firmy. Patrí medzi najprogresívnejších IT developerov a v svojej firme PrisonLab vedie niekoľko medzinárodných IT projektov. Jeho silnou expertízou je Blockchain, 3D modeling a umelá inteligencia.
×

Máte záujem o komunikačnú technológiu STEMI?

Ste záchranárom záchrannej zdravotnej služby alebo lekárom kardiocentra, neurocentra alebo traumatologického pracoviska?

Kontaktujte nás
Saving minutes, Adding life
©2019 STEMI Global