STEMI riešenie
pre nemocnice

Zrýchlite poskytnutie akútnej zdravotnej starostlivosti a zoptimalizujte využitie vašich zdrojov prostredníctvom našej komunikačnej technológie STEMI.
Zredukujte čas poskytnutia zdravotnej starostlivosti a vylepšite klinické výsledky.
Optimalizujte využitie vašich zdrojov a znížte náklady.
Minimalizujte počet falošných aktivácií invazívnych nemocničných tímov.
Pripravte sa na pacienta presne včas a jednoducho aktivujte celý váš tím.
Zjednodušte komunikáciu s posádkou záchrannej zdravotnej služby.
Reporting konzultovaných prípadov, časových intervalov a iných užitočných informácií napomáha k zlepšovaniu zdravotnej starostlivosti.

Čo so STEMI získate?

Prijímanie relevantných informácií
ohľadne pacientov ako sú EKG záznam, STROKE kartička, alebo detail úrazu priamo do vášho smartfónu prostredníctvom modulov STEMI STROKE a TRAUMA vám umožňuje lepšie sa pripraviť ešte pre príchodom pacienta. Navyše, vašou konzultáciou na diaľku ako špecialista pomáhate ušetriť vzácne minúty v prospech pacienta.
Jednoduché označenie dostupnosti
vášho nemocničného centra (týkajúce sa technického vybavenia) predstavuje aktuálne a presné informácie pre záchranárov, čo prispeje k lepšiemu a rýchlejšiemu rozhodovaniu na strane záchranára.
Tlačidlo „Aktivácia tímu“
vám umožňuje aktivovať celý invazívny tím stlačením len jedného tlačidla, ktorým zároveň celému tímu odošlete všetky nevyhnutné informácie o pacientovi.
Reporting
konzultovaných prípadov, časových intervalov a iných užitočných informácií, vďaka ktorému budete mať lepší prehľad a možnosť neustále vylepšovať poskytnutie zdravotnej starostlivosti.
Možnosť preposlať prípad
inému nemocničnému centru vrátane všetkých dôležitých informácií jedným tlačidlom.
Presné monitorovanie pozície sanitky na mape
a výpočet odhadovaného času dojazdu (ETA) umožňuje vášmu tímu pripraviť sa na pacienta presne v čas a pomáha optimalizovať využitie vašich zdrojov.
STEMI nemocničný dashboard
prijíma všetky prípady popri komunikácii so záchranármi prostredníctvom smartfónov aby sa zaistilo, že žiaden prípad neostane nepovšimnutý.
Máte záujem o aplikáciu STEMI pre vaše kardiocentrum, neurocentrum alebo traumatologické pracovisko?
Chcete vedieť viac alebo si dohodnúť ukážku?